Одеса

місто

Вибори Олексій Чорний

Олексій Чорний

Народився 2 травня 1984 року в місті Вилкове Одеської області.
З 12 років долучився до діяльності екологічного центру “Дельта”. Приймав участь в різноманітних екологічних акціях, в команді науковців займався обгрунтуванням необхідності заповідання різноманітних куточків дельти Дунаю. В 2001 році вступив на біологічний факультет Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. В 2006 році закінчив університет з відзнакою і поступив в аспірантуру.

В 2004 році був координатором ініціативи “Студентська хвиля”, метою якої була протидія адмінресурсу в вишах, і активізація молоді. Брав активну участь в “Помаранчевій революції” в Києві. На одній з акцій в Одесі познайомився з активісткою Майдану Галиною Коваль, з якою згодом одружився. Маю двох доньок — Ярославу і Соломію.

В 2006 році разом з друзями утворив Одеський осередок молодіжної організації “Демократичний Альянс”, яка стала однією з перших патріотичних молодіжних організацій в місті. Цю організацію очолював до 2011 року. За цей час ДемАльянс реалізував сотні різноманітних соціальних, культурних, патріотичних та адвокаційних заходів.

В 2009 заснував “Вишиванковий фестиваль” – найбільший щорічний патріотичний фестиваль на півдні України.

Займаюся пішохідним та велосипедним туризмом. Колекціоную екстремальні види спорту. В 2010 організував проект “Експедиція”, в рамках якого з друзями організовуємо щорічно дитячі та молодіжні походи, наметові табори та подорожі.

З 2011 року працюю як фізична особа — підприємець. Надаю послуги з проектного менеджменту, організації тренінгів та моніторингів.

В 2011 році разом з іншими членами молодіжної організації “ДемАльянс” утворили однойменну партію, одеський осередок якої я очолив. Партія організовувала публічні акції для привернення уваги до найбільш нахабних кроків міської ради — розкрадання земель рекреаційного призначення, спроби взяти мільярдний кредит на ремонт майже приватного аеропорту, відсутності реакції на проблеми урбаністики. Також займалися забезпеченням доступу до публічної інформації. Зокрема контролювали оприлюднення проектів рішень, відповіді на запити, оприлюднювали декларації чиновників (наприклад декларацію мера Костусєва з матеріальною допомогою в мільйон гривень).

Також ДемАльянс вимагав і добився оприлюднення матеріалів Генерального плану Одеси. В рамках цього процесу був організований громадський рух “Генеральний протест”, метою якого стала боротьба за збереження зелених зон міста і боротьба проти незаконної забудови узбережжя і історичного центру міста. ДемАльянс організовував перші в місті ініцівтивні громадські слухання щодо Генплану, Траси Здоров’я і Ланжерону. Разом з іншими учасниками “Генерального протесту” ми двічі домагалися зняття з розгляду Генерального плану, допоки в ньому не закріпили статус парка “Ювілейний”.

В 2013 я був одним з організаторів Євромайдану в Одесі. Після побиття студентів на Майдані організував перший протестний мітинг на Михайлівській площі. Згодом відповідав за організацію вуличних акцій протесту на Майдані, під Генпрокуратурою, Солом’янським судом, офісами лідерів депутатських груп. В лютому — березні 2014 був відповідальний за організацію в Одесі багатотисячних маршів в підтримку України.

В вересні 2014 був мобілізований. Службу проходив прикордонником на Дунаї та острові “Зміїний”.

В серпні 2015 року, як волонтер команди Саакашвілі, утворив “Антикорупційний офіс” — громадську організацію, що розслідує корупційні схеми, що існують в Одесі.

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.