Зробити внесок

Вибори 2015

Одеса

1. Сплатити карткою за допомогою LiqPay


2. Банківський переказ

Найменування отримувача: Одеська обласна організація ПП ДемАльянс (Демократичний Альянс)

Ідентифікаційний код: 38154838

Реквізити рахунків:

Призначення платежу:


3. Готівковий внесок

Ви можете передати готівкові кошти на підтримку діяльності команди ДЕМАЛЬЯНСУ безпосередньо в офісі партії (м.Одеса, вул. В.Арнаутська, 125) або ж через представника команди у Вашому місті.

Щоб зустрітись з активістом або домовитися про сплату благодійного внеску в інший спосіб, зв’яжіться з нами за телефоном (073) 152 21 31 або електронною поштою komanDA”at” [email protected]

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.