Одеса

місто

Вибори 2015

Ірина Нєвзорова

5 округ

Народилася 21 травня 1969 в місті Одеса, в чарівному районі біля моря – 7 станція Великого Фонтана, де провела дитинство, юність та продовжую жити і досі. Більш того, не переїду звідси та не зраджу рідному району,  бо кращого  місця для життя не уявляю.

Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Приймала участь в олімпіадах районних, міських,  всеукраїнських,  в тому числі займала перші місця.

У 1986 році закінчила загальноосвітню школу з медаллю, та вступила до юридичного факультету Одеського Національного Університету  на спеціальність «Правознавство», який закінчила в 1991 році, отримавши червоний диплом з відзнакою. Спеціалізація: міжнародне право, державне та адміністративне право.

Вже на першому курсі почала трудову діяльність та, навчаючись на вечірньому факультеті в ОНУ, вдень працювала секретарем судового засідання у суді Малиновського району м. Одеси. На другому курсі перевелась  на денне відділення.

Трудову діяльність продовжила по закінченню університету, спершу на Одеському консервному заводі, де з 1991 р. по 1992 р. займала посаду юрисконсульта. Потім з 1992 р. по 1996 р. в Торгово-промисловій фірмі “ТПФ” в Одеському морському порту, де спочатку працювала юрисконсультом, а через рік стала начальником юридичного відділу. Виконувала супровід та оформлення загальногосподарських договорів, договорів про співпрацю, претензійно-позовну роботу, арбітражу. Юридичні консультації для працівників, вирішення трудових спорів, патентування та захист торгової марки. А також, зовнішньоекономічна діяльність, укладення міжнародних договорів, статутні документи, реєстрація підприємств, в тому числі СП, митне оформлення вантажів, консигнаційні склади.

З 1997 р. по 2002 р. – Директор компанії «Європейський Дім моди та краси».

  Зовнішньоекономічна діяльність, організація і контроль за діяльністю підприємства, оптимізація оподаткування, ведення переговорів, укладення договорів та контроль за їх дотриманням, організація оптової та роздрібної торгівлі, проведення рекламних компаній, організація концертів, конкурсів, маркетингова діяльність.

З  2003 р. по 2014 р. – Генеральний директор компанії «Єдиний Всеукраїнський Центр Інформації« Укрінформ »». Організація роботи компанії, дочірніх підприємств. Проведення виставок, семінарів, конференцій. Наукова та видавнича діяльність. Зв’язок з громадськістю, інформаційні портали. Послуги у сфері інформації; інтернет-сайти, обробка даних і ін.

Активний учасник Майдану гідності за свободу і  розвиток держави, за права громадян та можливість кращого майбутнього та гідного життя кожного громадянина.

З 2015 р – Керівник Громадської Організації «Всеукраїнське Патріотичне Об’єднання« Просто Народ»». Волонтерська діяльність, допомога фронту, біженцям, дітям-сиротам, людям похилого віку та інвалідам, всім нужденним. Безкоштовний юридичний захист, боротьба з корупцією шляхом громадського контролю за дотриманням законності судовими, правоохоронними та іншими державними органами. Розробка законів, законотворча ініціатива.

 З кінця липня 2015 – працюю в ОДА як юрист -волонтер по правовому супроводу звернень громадян. Працюю з  особливо складними справами, особливо з земельних питань та питань людей похилого віку та інвалідів, що надходять з громадської приймальні та особистих прийомів керівників. По деяким вже відкриті кримінальні справи, створена робоча група з питань охорони здоров’я, 2 робочі групи з питань екології в процесі створення.

З перших днів ратувала, щоб ОДА перестала відповідати на заяви відписками, не розбираючи питання по суті та працювати «поштою», перенаправляючи заяви громадян у відповідальні відомства, а розглядала кожну заяву по суті, здійснюючи контроль за дотриманням законності чиновниками органів влади та державних структур, що і було застосовано у роботі нової громадської приймальні при ОДА.

Розлучена.  Склад сім’ї: Дочка, Невзорова Ангеліна Володимирівна, 1995 р.н.

В міській раді планую продовжити діяльність по захисту інтересів громадян міста Одеси та працювати і далі на благо людей. Основні завдання: по знищенню корупції та злочинних поборів в медицині та освіті, розвитку та підтримці малого та середнього бізнесу, молоді, соціальної підтримці незахищених верств населення. Запровадження культури поваги та допомоги ветеранам ВВВ,  пенсіонерам, інвалідам, дітям-сиротам, переселенцям з окупованих територій та воїнам АТО.

Прошу писати ваші пропозиції та звернення :

e-mail: [email protected].

Facebook: https://www.facebook.com/voroncova.irina.odessa

Тел. 093 112 31 50

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.