Одеса

місто

Вибори 2015

Павло Ленець

47 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Павло Вікторович Ленець, народився 25 березня 1989 в Одесі в сім’ї службовців, мати – інженер-технолог, батько – підприємець.
У 2006 році закінчив 53-й ліцей в Одесі. Вищу освіту здобув у Київському університеті ринкових відносин: у 2011 році захистив магістерську роботу за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», в 2012 році – отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство».

Займаючись в університеті, почав працювати в сфері IT: працював ігровим дизайнером в різних міжнародних компаніях: Mail.ru, Insollo, Frogwares, Atlantis. У 2014 році працював над проектом «Neuron» – власної некомерційної розробкою штучного інтелекту.
В даний час займаю посаду «Producer» у Gameloft – найбільшої компанії з розробки та видання відеоігор (штаб-квартира компанії в Парижі, відділення по всьому світу).

У 2010-2012 роках – член партії «Фронт Змін». Вступив у зв’язку з тим, що шукав реальну альтернативну політсилу, яка могла скласти конкуренцію «Партії Регіонів» і «Батьківщині». Після об’єднання «Фронту Змін» з «професійними політиками» «Нашої України» і «Батьківщини» я вийшов з партії.

У 2013-2014 роках взяв активну участь у Євромайдані і Революції Гідності. Перебував у Києві, регулярно був на Майдані, брав участь в інформаційних та організаційних заходах.
У 2014 році повернувся в Одесу і вступив у політичну партію «Демократичний Альянс», почав брати активну участь у громадському житті міста: брав участь в організації протестних акцій проти незаконних парковок на Ланжероні, у проведенні громадських слухань з Ланжерону та інших заходах ДемАльянсу.

Не одружений, дітей не маю.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.