Одеса

місто

Вибори 2015

Андрій Павленко

46 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Павленко Андрій Ігорович, народвився 14 вересня 1988 року в м. Єреван (Вірменія).

З сім’ї освітян. Громадянин України.

З 1995-го по 2005 рік навчався в ЗОШ №43 м. Одеса
З 2005-го по 2010 рік навчався в Одеському національному університеті і. ІІ Мечникова,(економіко-правовий факультет, спеціальність: «облік та аудит»») на денній формі навчання.
З 2010-го по 2011 рік працював директором одеського філіалу служби доставки продуктів на дом ООО «Гастрономи України».
З 2011-го по 2012 рік – помічник відкриваючого менеджера мережі ресторанів BurgerCLUB
В 2013 році – спеціаліст відділу обслуговування інформаційних систем, адміністративно-господарського департаменту одеської міської ради.
2014-го року – 2015  менеджер страхової компанія Aegon.

З 2007-ого року член Одеського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації: «Молодь демократичного Альянсу».
З 2012-ого року член політичної партії «Демократичний Альянс»

Не одружений, дітей не маю.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.