Одеса

місто

Вибори 2015

Катерина Бакова

43 округ

Катерина Павлівна Бакова – інженер-землевпорядник, інженер-геодезист, гідрогеолог, підприємець, громадський діяч.

Закінчила геолого-географічний факультет ОНУ імені І. І. Мечникова, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і Національний університет біоресурсів та природокористування.

З 2006 року – директор ПП «Земсервіс», основний напрямок – землевпорядкувальні роботи.

З 2010 року член асоціації «Земельний союз України» (http://zsu.org.ua/).

З 2013 року член громадського руху «Генеральний протест».

Сфери компетенції: земельне право, геологічні процеси, оточуюче середовище.

Заміжня, має трьох дітей.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.