Одеса

місто

Вибори 2015

Світлана Попова

4 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Попова Світлана Юріївна, народилась 7 лютого 1980 року у місті Ізмаїл Одеської області.
Громадянство – громадянка України.

Відомості про освіту:

З 1987 по 1993 рік навчалась в Ізмаїльській загальноосвітній школі №1 ім.О.В. Суворова.
З 1993 по 1997 рік навчалась в Ізмаїльському ліцеї з фізико-математичним напрямом навчання.
З 1997  по 2002 рік – навчалась в Одеській державній академії холоду. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Інформаційні управляючі системи і технології» та здобула кваліфікацію інженера-системотехніка ( Диплом від 08.07.2002 р.)
З 2007 по 2010 рік – навчалась в Одеській національній юридичній академії. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію юрист ( Диплом від 24.04.2010 р.)

Відомості про трудову діяльність:

З  01.06.2002 – 19.12.2002 працювала у Центральному районному відділі ПФУ у місті Одесі на посаді спеціаліста 1 категорії.
З 2005 року зареєстрована та працюю фізичною особою-підприємцем.
З 2010 року по теперішній час займаюсь приватною юридичною практикою (надання консультацій, складання процесуальних документів, представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судових органах всіх інстанцій тощо).

Відомості про громадську роботу:

З 2012 року займалась проблематикою пляжів міста Одеси.  У 2014 році була членом робочої групи з розробки «Правил устаткування та експлуатації пляжів міста Одеси», створеної Розпорядженням Одеського міського голови від 8 вересня 2014 року. В результаті роботи групи представниками громадськості був розроблений та поданий в Одеську міську раду з метою винесення на громадські слухання та розгляду на сесії Одеської міської ради Проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Правил утримання та використання пляжів міста Одеси».
У 2015 році розробила Проект Рішення Одеської міської ради «Про затвердження Правил розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності» для внесення на розгляд ради в порядку місцевої ініціативи.

Партійність: безпартійна

Склад сім’ї: Одружена, виховую сина.

Адреса місця проживання: м.Одеса, вул.Фонтанська дорога, 33/1, кв.37.

Контактний номер телефону: 067 – 793 – 94 – 09

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.