Одеса

місто

Вибори 2015

Гліб Жаворонков

37 округ

Народився в 1984 р в Росії, Красноярський край. У 1990 р переїхав з родиною до Одеси, де закінчив 11 класів гімназії №6.
Здобув вищу освіту за спеціальністю “міжнародні відносини” в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова, брав участь у багатьох конференціях з проблем міжнародних відносин та світової політики.
У 2005 закінчив факультет підготовки офіцерів запасу, Одеського інституту сухопутних військ, де отримав спеціальність “військова розвідка”
З 2006 року по теперішній час веду підприємницьку діяльність у сфері відеовиробництва.

До активної участі в суспільному житті приєднався в 2013 році, коли одеський міськрада намагалася прийняти Генплан Одеси без урахування думки одеситів.
З лютого 2014 по липень 2015 – учасник громадського руху “Самооборона Одеси”, метою якої був захист одеситів під час мирних мітингів.
З липня 2014 року учасник робочої групи з розробки “Правил облаштування та експлуатації пляжів”, громадськими діячами у співпраці з юристами та інженерами були розроблені нові правила, які давали можливість одеситам і гостям міста отримати комфортні та доступні пляжі. Проект був відхилений міським управлінням.
З 2013 року беру активну участь у громадському русі “Генеральний протест”, який бореться проти незаконної забудови історичного центру міста і його пляжів.
Є журналістом “Громадського ТБ Одеси”, єдиного незалежного ЗМІ в Одесі. На час виборів призупинив діяльність у ЗМІ.

Іноземні мови: англійська, турецька
Інтереси: подорожі, міжнародні відносини, сноуборд

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.