Одеса

місто

Вибори 2015

Кирило Філімонов

34 округ

АВТОБІОГРАФІЯ       

Народився 01 лютого 1985 року. Проживаю в Одесі з народження.

З 1992 по 1998 р. вчився в загальноосвітній школі № 58 м. Одеси. В 2002 закінчив Рішельєвський ліцей. Під час навчання перемагав в багатьох ліцейських і міських олімпіадах. Брав участь в шкільних і студентських іграх “Що? Де? Коли?”.

В 2009 році завершив навчання на економіко-правовому факультеті Одеського національного університета ім. І.І. Мечнікова. Спеціаліст права.

Трудову діяльність почав в 2002 році на посаді оператора комп’ютерного набору в ТОВ “Науково-дослідна виробнича фірма “Проект-центр”. З 2004 по 2011 рр. працював там же на посаді юристконсульта.

З 2013 р. займаюсь підприємницькою діяльністю. Працюю в Антикорупційному офісі при Одеській обласній державній адміністрації.

Громадсько-політичною діяльністю займаюсь з 2004 року.

З 2008 р. є членом ВМГО „Молодь Демократичного Альянсу”. В 2011 р. обраний членом всеукраїнського правління цієї організації.

Співзасновник “Вишиванкового фестивалю”.
Тренер з проектного менеджменту і мотивації.
Експерт з доступу до публічної інформації, член Всеукраїнської мережі захисників права на доступ до інформації.

З 2011 року — член політичної партії “Демальянс”.
Голова Одеської обласної організації партії.

Неодружений, дітей немає.
Судимість відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.