Одеса

місто

Вибори 2015

Віталій Лєженцев

27 округ

АВТОБІОГРАФіЯ

Я, ЛЄЖЕНЦЕВ Виталий Иванович, народився 2 лютого 1958 року в місті Снігурівка, Миколаївський області, де закінчив у 1975 році середню школу.

Трудову діяльність почав з 1976 року водієм, в тому ж році призваний до лав Радянскьої Армії, демобілізувався в осені 1978 року і почав навчання в Одеському інституті народного господарства, який успішно закінчив у 1983 році.

Зразу ж після закінчення інституту, у 1983 році прийнятий, як молодий фахівець в Одеський міський фінансовий відділ державних доходів на посаду економіста.

З 1987 року почав займатись поліграфічним виробництвом і пройшов шлях від простого робітника до керівника і власника поліграфічного комбіната «Літопис», на якому працюю по теперішній час.

Сімейний стан – одружений, маю трьох повнолітніх дітей: дві доньки та син.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.