Одеса

місто

Вибори 2015

Владислав Сердюк

24 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Сердюк Владислав Михайлович,9.12.1967 р.н..м.Черкаси.
Освіта-вища:

1988-1993 р.р.-ОНУ ім.Мєчнікова,історичний факультет;

1995-2001 р.р.-ОНЮА,судово прокурорський факультет.

Досвід роботи:

1993-2004 рр.-проходження служби в оперативних підрозділах ОВС м.Одеси,підполковник міліції у відставці.В 2004 р.вимушений був залишити службу у звязку з розбіжностями у поглядах з керівництвом міліції м.Одеси на принципи  та методи дій правоохоронних органів по відношенню до громадян.

2004р.-по теперішній час-діяльність в сфері комерційної безпеки.

Громадською діяльністю почав активно займатися з 2014 р.:експерт громадської комісії з розслідувань трагічних подій в м.Одесі 2 травня 2014 р.”Група 2 травня”;член робочої групи з розслідування дій співробітників міліції при ліквідації наметового містечка Одеського Євромайдану 25 листопада 2013 р.,позаштатний консультант EUAM(місія Європейського Союзу ,яка допомогає в реформуванні органів правопорядку в Україні);подав до Одеської міської ради проект рішення про внесення змін до Міської програми”Безпечне місто Одеса”.

Голова правління Одеськой обласної ГО”Право на самозахист”,головними напрямками якої є громадське розслідування резонансних подій в м.Одесі на базі “Групи 2 травня”,сприяння державним органам в реформуванні органів правопорядку в Україні,допомога постраждали під час проведення АТО.В даний час ГО “Право на самозахист” успішно реалізує проект по забезпеченню житлом військовослужбовців-учасників АТО  Південного територіального обєднання Національної Гвардії України.

Ліквідатор аварії на ЧАЕС.

Одружений,двоє дітей.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.