Одеса

місто

Вибори 2015

Олександр Дорофєєв

16 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Дорофєєв Олександр Вікторович, народився 11 травня 1991 року в м. Одеса. Громадянин України.

В 2000-2008 рр.. навчався у Загальноосвітній школі №28, де здобув загальну середню освіту. Під час навчання в школі, брав активну участь та займав призові місця на міських та обласних олімпіадах з правознавства та історії.
З вересня 2008 року до червня 2013 року навчався в Національному Університеті “Одеська юридична академія” на факультеті “Цивільної та господарської юстиції”. За роки навчання в Університеті неодноразово вигравав міжнародні та всеукраїнські конференції з різних галузей права. Приймав активну участь в міжнародних конференціях та форумах в Болгарії, Туреччині, Росії та Індії. Чотири місяці працював у США за програмою міжнародного культурного обміну “Work and Travel USA”.

З вересня 2013 до листопада 2014 навчався у Всесвітньому Торговому Інституті Бернського Університету (Швейцарія), де отримав диплом “Магістра міжнародного права та економіки”.

Більше трьох років займаюсь волонтерською діяльністю. Зокрема, годуванням безпритульних та прибиранням парків та схилів.

З 1 липня по 1 серпня проходив стажування в Юридичному Бюро Генцса Валтерса в м. Вільнюс (Литва).

Батько, Дорофєєв Віктор Леонідович, 1966 року народження, проживає в м. Одеса, моряк.

Мати, Дорофєєва Тетяна Альбертівна, 1968 року народження, проживає в м. Одеса, домогосподарка.

Брат, Дорофєєв Євгеній Вікторович, 1992 року народження, проживає в м. Одеса, моряк.

Не одружений. Дітей не маю.
Ні я, ні мої близькі та рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися, в іноземстві іншої держави не перебували.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.