Запоріжжя

місто

Вибори 2015

Євгенія Халецька

7 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

 

Я , Халецька Євгенія Анатоліївна, народилась 26 січня 1994 року у місті Запоріжжя.

Громадянка України ,постійно проживаю на території України з моменту народження.

Освіта середня.

У 2012 році закінчила школу –комплекс №7 І ІІІ ступенів м.Запоріжжя.

З 2012 до 2014 навчалась у коледжі при Класичному Приватному Універсітеті  на факультеті «Видавнича справа і редагування».

З 2014 року навчаюсь у Запорізькому професійному ліцею сервісу по спеціальності «Кравець».

З 2013 року член політичної партії «Демальянс».

Неодружена.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.