Запоріжжя

місто

Вибори 2015

Світлана Мартинова

36 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Мартинова Світлана Миколаївна, народилась 13 серпня 1969 року у місці Запоріжжя. Громадянка України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Освіта середня.

У 1986 році закінчила середню  загальноосвітню школу № 26 в м. Запоріжжя.

З 1986 по 1989 рік навчалась у «Запорізькому технікумі радянської торгівлі», за спеціальністю «Бухгалтерський облік в торгівлі» присвоєно спеціальність «бухгалтер».

Трудову діяльність розпочала у 1988 році.

З 1988 по 1989 – Запорізька обласна база «Укроптбакалія».

З 1990 року – Молодіжний центр завод «Дніпроспецсталь» на посаді диспетчера в підрозділі «Маркетинг – сервіс».

З 1991 по 1992 – прийнята на посаду постачальника в ПКФ «Промінь».

З 1992 по 2003 рік ПП «Діал», товарознавець.

З 2003 року займаюсь підприємницькою діяльністю як фізична особа – підприємець.

Безпартійна.

Не одружена, маю двох синів.

Син – Павлов Руслан Володимирович 1995 року народження.

Син – Павлов Денис Володимирович 1997 року народження.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.