Запоріжжя

місто

Вибори 2015

Олег Логачов

34 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я , Логачов Олег Вікторович, народився 5 лютого 1981 року у місті Запоріжжя.

Громадянин України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Освіта вища.

У 1999 році закінчив загальноосвітню школу № 67 м. Запорожжя.

З 1999 року по 2001 рік навчався у Запорізькому торгівельному коледжі за спеціальністю “Товарознавець пром та не промгрупи товарів”. У 2001 році перейшов на 3-й курс в “ Запорізький інститут державного та муніципального управління” і у 2005 році отримав нову вищу освіту за спеціальністю “Менеджмент -організацій” та здобув кваліфікацію менеджера-єкономіста.

Трудову діяльність розпочав у 2008 році.

З 2002 по 2004 рік працював у ДПОК “Колумб” на посаді адміністратора готелю.

З 2004 по 2007 рік займаюсь підприємницькою діяльністю як фізична особа підприємець .

З 2007 по 2009 рік працював менеджером з продажу в автосалоні ООО “Омега 2” м. Київ .

З 2010 по 2012 рік – менеджер с продажу ООО “Нарада” м. Запоріжжя.

З 2012 року по сьогодні, займаюсь підприємницькою діяльністю.
Неодружений.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.