Запоріжжя

місто

Вибори 2015

Антон Літвіненко

32 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Літвіненко Антон Мансурович, народився 19 січня 1996 року в місті Запоріжжя. Громадянин України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Освіта середня.

У 2011закінчив гімназію №47 у м. Запоріжжя

У 2015 році закінчив ДВНЗ «Запорізький будівельний коледж» та здобув кваліфікацію техніка-технолога.

З 2015 навчаюсь у Запорізькому національному університеті за спеціальністю політологія.

Трудову діяльність розпочав у 2014 році.
З 2014 по 2015 рік працював у ПІІ «МакДональдз-Юкрейн» на посаді члена бригади ресторану.

З 2014 року член політичної партії «Демальянс»

Неодружений

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.