Запоріжжя

місто

Вибори 2015

Людмила Олійник

24 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Олійник Людмила Вікторівна, народилась  18 вересня  1994  року в місті Запоріжжя. Громадянка України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Освіта середня.

У 2012 році  закінчила загальноосвітню школу №19 у м. Запоріжжя

З 2012 навчаюсь у Запорізькій державній інженерній академії  за спеціальністю « Металургія».

З  1 вересня 2014 року член політичної партії «Демальянс».

Неодружена.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.