Заліщики

Тернопільська область

Вибори 2015

Тарас Безкоровайний

9 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Безкоровайний Тарас Васильович, народився 12 лютого 1985 року та проживаю в місті Заліщики Тернопільської області. Українець, громадянин України.

З 1991 до 2000 року навчався у Заліщицькій загальноосвітній школі №2.

З 2000 року вступив до ВП НУБіП України “Заліщицький аграрний коледж” ім. Є. Храпливого, де отримав атестат про повну загальну освіту. З 2002 році у тому ж коледжі навчався на факультеті бухгалтерський облік, отримав диплом молодшого спеціаліста.

У 2003 році вступив до Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки “Комп’ютерна інженерія” та здобув кваліфікацію бакалавра з комп’ютерної інженерії.

У 2007 році вступив до Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Комп’ютерні системи і мережі” та здобув кваліфікацію Інженера-системотехніка.

З липня 2007 до 2009 року працював на посаді інженер-системотехнік на ПП Петришин Я.Р. Був звільнений за власним бажанням.

Одружений. Дружина Безкоровайна (Дідур) Ольга Володимирівна, 1994 року народження, народилась та проживає в м. Заліщики.

Дітей не маю.

Ні я, ні мої близькі до кримінальної відповідальності не притягались.

Домашня адреса: Тернопільська область, місто Заліщики, вул. Стефаника 18

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.