Заліщики

Тернопільська область

Вибори 2015

Світлана Олейнич

8 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Олейнич Світлана Павлівна – народилася 19 липня 1996 року у м. Заліщики Тернопільської області. Українка.

Безпартійна. Не одружена.

2002-2006 р навчалася у загальноосвітній школі №2 м. Заліщики.

2006-2011 р навчалася у Заліщицькій державній гімназії ім. братів Гнатюків.

2011-2014 р навчалася у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім..Є.Храпливого» ОКР «Молодший спеціаліст», спеціальність «Бухгалтерський облік», закінчила з червоним дипломом.

З 2014 р навчаюся у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім..Є.Храпливого», ОКР «Бакалавр», спеціальність «Облік і аудит». Я є головою студентського парламенту коледжу.

Судимості не маю.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.