Заліщики

Тернопільська область

Вибори 2015

Олесь Мельник

19 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Мельник Олесь Юрійович, народився 8 лютого 1991 року в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Українець, громадянин України.

З вересня 1998 по червень 2009 навчався в спеціалізованій школі I-III ст. імені Осипа Маковея, де одержав атестат про середню освіту.

Після закінчення школи вступив до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на економічний факультет, напрямок Управління персоналом і економіка праці. У 2013 році здобув диплом бакалавра. В цьому ж році вступив на економічний факультет Кам’янець Подільського національного університету імені Івана Огієнка за напрямком Економіка підприємства, де у червні 2014 р. здобув диплом спеціаліста. З серпня 2014 по лютий 2015 працював в ТзОВ «Смарт-Фінанс» м. Кам’янець-Подільський фахівцем з кредитування. З березня 2015 і по теперішній час працюю керівником гуртків Центру науково-технічної творчості школярів м. Заліщики.

Активно займаюсь спортом. Працюю тренером в СК «Адреналін».

Неодружений. Проживаю за адресою: м. Заліщики вул. Гайворонського, 9/16.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.