Винники

Львівська область

Вибори Олег Матвіїшин

Олег Матвіїшин

Олег Матвіїшин народився 2 лютого 1961 року у Львові.

У 1980 році вступив у Торгово-економічний інститут на заочне відділення і закінчив його у 1985 році. З 1986 до 1993 рік працював у ВО «Львівгаз» на посаді завідувача складом.

Засновник та директор ПП «Матвол» – ГРК «Галактика» та «Осоння», депутат ІІІ скликання Львівської міської ради, а також V та VІ скликань Винниківської міської ради. З 2014 року член партії ДемАльянс.

Одружений, виховую доньку та сина.

Іду на вибори, щоб зробити з Винник зразкове містечко. Таке рішення прийняв, коли не побачив серед кандидатів жодної достойної людини. Разом із молодою командою ДемАльянсу готовий братися за непочатий край роботи. Вони – енергійні та незалежні, у них незаплямоване минуле. Я, як і кожен з них,  чесний перед громадою. Тому, попри все, маю надію, що нам дадуть шанс навести лад у Винниках.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.