Винники

Львівська область

Вибори 2015

Святослав Могиляк

5 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився у Львові. Навчався у Львівському інституті економіки і туризму. Під час навчання координував акції проти екс-міністра освіти Дмитра Табачника в інституті.

У  2007 році закінчив Академію політичної освіти, яку ДемАльянс організовував спільно з шведськими партнерами.

Голова секретаріату ЛОО ВМГО «Молодь Демократичного альянсу» та голова секретаріату Львівського обласного осередку політичної партії ДемАльянс.

Координував волонтерські кампанії по допомозі Львівському бронетанковому заводі та «Увага бомбосховище!».

У 2015 році закінчив Академію політичної освіти організовану ДемАльянсом за підтримки Християнсько-демократичної партії Нідерландів (CDA).

Сертифікований тренер з виборчих питань Національного демократичного інституту міжнародних відносин.

Стипендіат програми Young Leaders XXII Інституту Роберта Шумана (Будапешт).

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.