Винники

Львівська область

Вибори 2015

Василь Івандівка

3 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Живу у Львові. Навчався у Львівському національному лісотехнічному університеті.

У 2007 році закінчив Академію політичної освіти, яку ДемАльянс організовував спільно з шведськими партнерами. Був учасником навчальної програми «Академія практичної адвокації» від USAID. Учасник програми «Бергвальд проект» Швейцарія.

Голова Львівського обласного осередку політичної партії ДемАльянс.

Координував волонтерські кампанії по допомозі Львівському бронетанковому заводі та «Увага! Бомбосховище!».

Інструктор з запобігання та лікування ПТСР.

Уперш за все у Винниках потрібно припинити розкрадання міського бюджету. Важливо також залучити інвестиції і грандові кошти для розвитку міської інфраструктури і створення робочих місць.

Робитиму все, аби у органи виконавчої влади Винник призначили ефективних управлінців, разом з якими можна було б реалізувати проект «Винники – комфортне для життя місто».

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.