Винники

Львівська область

Вибори 2015

Наталія Бреди

25 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народилась та живу у м. Винниках.

З  1995 по 2005 рік навчалась у СЗШ № 29

У 2011 році закінчила Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького – здобула ступінь спеціаліста.

З  2014 року навчаюсь у Львівському медичному коледжі ім. Андрея Крупинського та продовжую здобувати медичну освіту.

Незаміжня.

Винники є моїм рідним затишним містечком, яке заслуговує позитивних і ефективних змін.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.