Винники

Львівська область

Вибори 2015

Ростислав Могиляк

17 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився у Львові.

У 1993 році закінчив Гімназію міжнародних відносин ім. В. Стуса. Навчався у Львівському торговому коледжі на курсі товарознавства і комерційної діяльності. Згодом вивчав менеджмент у Національному університеті «Львівська політехніка».

Понад 20 років працював у магазині музичних інструментів «Трембіта».

Одружений, виховую сина.

Завжди активно підтримував різні громадські рухи, бо вірив, що ми можемо усе змінити на краще. Врешті прийняв рішення іти у політику, бо очікування від попередньої влади не виправдало моїх сподівань. Вирішив, що настала пора взяти на себе відповідальність за зміни у країні. Вірю, що разом з командою ДемАльянсу, ми зможемо зробити Винники заможним і комфортним містом.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.