Винники

Львівська область

Вибори 2015

Юрій Шивала

15 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Живу у Винниках. Випускник географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю економічна і соціальна географія, а також навчальних програм: «Академія практичної адвокації» від USAID, «Good Governance» Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті, «Community organizing» Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI), «Local political party development» Інституту Роберта Шумана (Угорщина).

Громадською діяльністю почав займатися у роки Помаранчевої Революції.

Свого часу був учасником організації «Золота молодь Винник», громадського руху «Відсіч».

З 2013 по 2015 рік – активіст «Громадського сектору Євромайдану». Ведучий на сценах львівського (разом зі Софією Фединою) та київського (разом з Ігорем Луценком) Євромайданів. Коорданатор пункту прийому гуманітарної допомоги у центрі «Локус» для учасників київського Майдану.

З 2014 року член бюро Львівської обласної та голова Винниківської міської організації політичної партії ДемАльянс. Співкоординатор кампанії «Увага! Бомбосховище!» з впорядкування бомбосховищ Львова.

Уперш за все у Винниках потрібно припинити розкрадання міського бюджету. Важливо також залучити інвестиції і грандові кошти для розвитку міської інфраструктури і створення робочих місць.

Робитиму все аби у органи виконавчої влади Винник призначили ефективних управлінців, разом з якими можна було б реалізувати проект «Винники – комфортне для життя місто».

Також мрію реалізувати проект з побудови траси здоров’я зі Львова до Винник через винниківський ліс.

Для чого людям творчості політика?

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.