Винники

Львівська область

Вибори 2015

Юрій Теліпський

12 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився у Львові. Закінчив Львівську політехніку за спеціальністю інтелектуальні системи прийняття рішень. Заочно здобув другу вищу освіту в ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю правознавство.

Почав працювати в Львівській міській раді за програмою ГО «Молодіжна альтернатива». Згодом вирішив залишитись у міськраді та трудитися на користь громади. Спершу працював на посаді інженера з об’єктивного контролю, пізніше був призначений на посаду начальника відділу нагляду за станом зовнішньої реклами де працюю і зараз. Маю досвід та практичні навики у сфері містобудування.

Йду у Винниківську міську раду, щоб реформувати сфери надання адміністративних послуг мешканцям та якісного оновлення наявних у місті елементів благоустрою (парків, тротуарів, зупинок, опор освітлення).

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.