Винники

Львівська область

Вибори 2015

Тарас Радзівіл

11 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився 25 серпня 1985 року у Львові, де і проживаю по цей час.

Закінчив Львівський ліцей менеджменту (2002 рік) та Львівську фінансову академію (2007 рік). Спеціальність – фінанси.

Вільно володію польською та англійською мовами.

З 2007 по 2010 рік працював у банківських установах Львова.

Останні 5 років займаюсь приватним фінансовим порадництвом, пропагую фінансову грамотність та ефективне управління власними коштами серед населення. Часто проводимо освітні тренінги у вишах та школах Львова.

Одружений, з дружиною виховуємо сина.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.