Суми

місто

Вибори Дмитро Шестерньов

Дмитро Шестерньов

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 03 березня 1992 року
Сімейний стан: неодружений
Освіта: Академія адвокатури України (магістр «Правознавство»)
Професія: юрист
Мобільний телефон: +380668951492
E-mail [email protected]
Фейсбук: https://www.facebook.com/dmytry.shesternev
Лідер Сумського ДемАльянсу 
Надихає: книги
Вважаю, що головне в людях – щирість.

Ще зі студентських років я зрозумів, що будь-яку систему змінюють активні громадяни. Саме тому, навчаючись у вищому навчальному закладі, я приймав активну участь у студентському самоврядуванні, був студентським деканом, головою студентського наукового товариства та студентським проректором. Пізніше очолив ініціативну групу «Молоді ДемАльянсу». Тоді я не міг подумати, що наша організація, яка починалась з двох людей, переросте в потужну команду, яка сьогодні бере участь у виборах. Будучи юристом за фахом та правозахисником за покликом душі, я не міг просто спостерігати за безцеремонними та нахабними діями влади. Знаходячи однодумців та обєднуючи їх, ми разом почали боротись з цим свавіллям. Саме ДемАльянс був першим, хто здійснив похід до резиденції Януковича, коли «реєстрова опозиція» відсиджувалась в кабінетах. У Сумах ми захищали права громади, у всіх судових інстанціях відстоювали право сумчан на законний тариф за проїзд, вартість закордонного паспорту та багато іншого. Своїми діями ми довели, що зможемо гідно представити сумчан в міській раді.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.