Суми

місто

Вибори 2015

Ксенія Кривич

6 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 05.10.1981 року

Сімейний стан: заміжня, маю доньку й сина.

Освіта: вища юридична (магістр) Харківський національний університет внутрішніх справ

Мобільний телефон:  050 15 59461

E-mail: [email protected]

Надихають розумні люди.

Вважаю – Хочеш змін та кращого життя – почни з себе.

Оскільки я матір двох дітей, мене  непокоїть питання освіти. Умови жорсткої економії в сфері освіти з боку держави призвели до того, що батьки вчать дітей за свої гроші. Оскільки діти – це наше майбутнє, ми повинні змінити систему освіти та підняти її на рівень, що забезпечить нашим дітям гідне  майбутнє. Пріоритетним завданням для мене як депутата СМР є максимально вплинути і зробити все можливе в цій газузі.

Багато років в нашому місті майже нічого не змінювалось. Попередні так звані «досвідчені» політики не в змозі вивести нас із кризової ситуації. Місту потрібні нові політики – люди, що незаангажовані системою. Лише молодь в змозі додати нової сили до нашої політики й економіки. Я маю нові ідеї та рішення та хочу зробити наше місто кращим!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.