Суми

місто

Вибори 2015

Данііл Ковган

41 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 15 листопада 1990 року

Сімейний стан: неодружений.

Освіта: Вища,  Національний Університет «Юридична Академія України ім. Ярослава Мудрого», зараз навчаюсь на 5-му курсі в Сумському Державному Університеті на спеціальності «Управління інноваційною діяльністю».

Робота: фізична особа – підприємець.

З початку війни на Донбасі, – волонтер Сумських Волонтерських Сил.

Мобільний телефон: 095 768 24 86

E-mail: [email protected]

Фейсбук: https://www.facebook.com/daniil.kovgan

Надихає: будь-яка можливість рухатись вперед і розвиватись.

Вважаю: зміни починаються з бажання, а буде бажання – буде можливість!

Наше рідне місто потребує оновлення, бо без нього воно не може стрімко розвиватися, а без розвитку в нього немає майбутнього. Ми живимо в цьому місті і тут ми будуємо свої сім’ї, тут виростуть наші діти і тільки від нас залежить, в якому місті вони виростуть і якими вони стануть. Тому зараз потрібно вибирати тих кандидатів, котрі зможуть збудувати достойне майбутнє для нас і наших дітей. Тих, хто не боїться зробити крок вперед, тих, хто здолає перешкоди на своєму шляху. Тих, хто своїми діями буде створювати свою репутацію, а не «годувати» безкінечними обіцянками.

Я впевнений, що з Вашою підтримкою стану саме таким і зможу змінити наше місто на краще.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.