Суми

місто

Вибори 2015

Андрій Птащенко

33 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 16 вересня 1992 року

Сімейний стан: неодружений

Освіта: Медичний інститут Сумського державного університету

Спеціальність: Лікувальна справа

Мобільний телефон: 0660832017

E-mail: [email protected]

Фейсбук: https://www.facebook.com/ptashchenko

Член партії ДемАльянс

Надихає: тиша, спілкування з людьми

Кредо: Хочеш зробити добре – зроби це сам.

Багато моїх знайомих, знайомі моїх знайомих виїхали чи збираються виїхати за кордон і будувати своє майбутнє на чужині. Я так не хочу! Я дуже люблю свою країну і хочу зробити власний вклад для її розбудови, для нашого майбутнього і майбутнього наших дітей. Прагну того, щоб в інших країнах говорили про те, як добре жити в Україні, а не навпаки, як це відбувається зараз. Мені набридло спостерігати за цими старими «грошовими мішками», які якщо й приходять на засідання, то лише для того, аби вирішити власні питання. Я не хочу більше бути безсилим у вирішенні справжніх злободенних проблем сумчан, на які зараз так нахабно затуляє очі влада.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.