Суми

місто

Вибори 2015

Юлія Трофімцова

34 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 13 червня 1993 року.

Сімейний стан: незаміжня.

Освіта : вища ( магістр), Сумський державний університет

Спеціальність: правознавство.

Мобильний телефон : 0993218329

E-mai : [email protected]

Надихає : музика, книги, активний відпочинок.

Вважаю, якщо не зробиш сьогодні, то завтра це втрачає сенс.

На моєму виборчому окрузі та й як у всьому місті довелося зіткнутися з безліччю проблем. Неприбрана територія біля будинків, погані дороги по яким ми ламаємо ноги, переповнений громадський транспорт та багато іншого.

До сих пір нічого не змінилося, а проблем, за  якими вже нестерпно спостерігати, стало ще більше. Саме я, активна громадянка, прагну до змін та хочу, щоб всі задумалися про це та прийшли на вибори 25 жовтня  підтримати мою кандидатуру своїм голосом. Я вірю, що разом ми зможемо зробити наше життя кращим та мирним для наших дітей.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.