Суми

місто

Вибори 2015

Максим Євсюков

31 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 30 грудня 1988 року.

Сімейний стан: неодружений.

Освіта :  вища, Сумський державний університет

Спеціальність: інженер – механік.

Мобільний телефон : 066 68 69 102

E-mail : [email protected]

Надихає : громадська діяльність, активний відпочинок.

Вважаю, що головне в житті не зупинятися перед перешкодами і завжди досягати своєї мети.

З самого дитинства я живу в нашому мікрорайоні та мешкаю за адресою вул. Заливна, 31. Навчався в школі №29 як і багато хто з вас. Як ніхто знаю всі проблеми нашого округу, кожного двору та вулиці. Занедбаний футбольний майданчик, який видно з вікна моєї квартири, на якому ще малою дитиною починав ганяти м’яча, вічно темні двори та купи сміття, які ніхто не прибирає. За багато років нічого не змінилось, і саме тому я вирішив взяти відповідальність на себе та стати представником нашого округу та громади в міській раді.

Прийдіть на вибори 25 жовтня та підтримайте мою кандидатуру своїм голосом!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.