Суми

місто

Вибори 2015

Інна Бесараб

3 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 29 березня 1977
Сімейний стан: одружена
Освіта: вища, Харківський національний аграрний університет
Мобільний телефон: 0500744514
Фейсбук: https://www.facebook.com/besarabinna
Надихає: діти

Вважаю, що головне в людях – доброта.

Найболючішим питанням для мене, як для матері, є система шкільної та дошкільної освіти. Будучи учасником батьківського  комітету школи №8, я щороку спостерігаю як влада економить кошти на найдорожчому для нас – на наших дітях. Іноді складається враження, що дитина вчиться за так звані «батьківські кошти». Я хочу, щоб наші діти навчались та зростали в комфортних умовах, але, будучи лише учасником батьківського комітету, нічого змінити неможливо, чиновники просто зачинять двері прямо перед очима. Саме заради нашого майбутнього я йду в депутати, я хочу кращого для наших дітей, хочу їм гідного життя.

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.