Суми

місто

Вибори 2015

Володимир Дворниченко

14 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження:  9 квітня 1977 року

Сімейний статус: еодружений

Освіта: Сумський педагогічний університет ім. А. С. Макаренка

Професія: вчитель фізики та математики

Мобільний телефон: 066-783-01-18

Е-mail: [email protected]

файсбук: www.facebook.com/profile.php?id=100002069890360 н

Надихає: допомога Україні

Ваважаю: головне в людях: самореалізація

Я не хочу і не буду обіцяти вам райське життя. Моя пропозиція більш реальна і дієва. Я пропоную всім нам об’єднуватись в громади: громаду своєї улиці, свого району, свого міста. Бо хто, як не ми, знає проблеми, хто бачить з чого ті проблеми беруть початок, кому, як не нам, ті проблеми цікаві?

Вся проблема України в тому, що нею керують люди, якім вона непотрібна…. Пам’ятаєте хто це сказав? І як давно це було? А віз і нині там!

Ми працелюбні, добрі, розумні і талановиті. Так, ми ліниві, так, це про нас кажуть «наша хата скраю», але коли ми гуртом беремося до справи, то нема тієї сили, яка б нам завадила.

Я вже 10 років займаюсь громадською діяльністю і допомагаю ОСББ, та бачу на власні очі як малі кошти, що збирає ОСББ, перетворюються на благо людей: замінено всі труби водопостачання в підвалах, відремонтована і частково модернізована  каналізація, зроблені ремонти та покладено керамічну плитку  в під’їздах, впорядковані клумби та посаджені дерева.

Всім небайдужим пропоную пристати на мою пропозицію і проголосувати за мене, а ще краще, – вступити в партію «ДемАльянс» і почати разом вирішувати проблеми своєї громади.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.