Суми

місто

Вибори 2015

Анатолій Колесніков

10 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 21 травня 1997 року
Сімейний стан: неодружений
Освіта: Академія Українська академія банківської справи(Спеціальність «Фінанси і кредит»)
Мобільний телефон: 0668745860
E-mail: [email protected]
Фейсбук: https://www.facebook.com/Anatoliy.Kolesnikov.97
Надихає: життєві розповіді про успішних людей
Вважаю, що головне в людях – доброта.

Мені дуже боляче чути від знайомих студентів про те, що вони хочуть виїхати закордон одразу ж після закінчення навчання. Велика частина населення вже не вірить у гарне майбутнє, всім набридло жити у бідності та бути ресурсом влади, заради її наживи.

 Роки минають, а влада не змінюється. Пристосуванці виживають при будь-якій системі й все більше й більше накопичують свої статки.

 Я знаю, що люди вже нікому не довіряють, але краще надати шанс новому поколінню, яке хоче тут жити та працює на волонтерських засадах для покращення міського середовища, аніж знову обирати старі обличчя, які кожного року обіцяють одне й те саме, а працюють лише за місяць до виборів.

Я живу в гуртожитку по вул. Якіра, знаю про всі проблеми округу та шляхи їх подолання. Кожен, хто довірить мені свій голос, легко зможе побачити результати вирішення проблем та побачить, як дійсно треба працювати депутату міської ради на користь людей.

Запевняю, я вас не підведу, бо не маю на це морального права!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.