Суми

місто

Вибори 2015

Вікторія Шпак

1 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 03 липня 1966 року

Освіта: Бєлгородський кооперативний інститут (спеціальність «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності»)

Професія: економіст

Мобільний телефон: 0992922229

E-mail [email protected]

Фейсбук: https://www.facebook.com/vk.shpak

Надихає: вірші Л. Костенко, море і вітер.

Вважаю, що головне в людях – чесність і щирість.

Розуміння того, як влада сьогодні ганебно перетворена на джерело доходів і головний ресурс бізнесу, а сумчани фактично стали заручниками цієї системи спонукало мене балатуватися до Сумської міської ради. Мені набридло спостерігати за цим свавіллям та тим, як Суми повернулися до часів «вотчин», коли від «перших» осіб залежить все. Проходять роки, а змін немає!

Я хочу, щоб місто стало «дружнім до людей»  і тому приєдналася до команди ДемАльянсу, які своїми справами доводять чесність, принциповість і неупередженість.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.