Обухів

Київська область

Вибори 2015

Ірина Далінчун

30 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Далінчун ірина Вячеславівна, народилася 19 квітня 1992 року у м. Обухів. Громадянка України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Відомості про освіту: З 1998 р. по 2002р. навчалася у середній школі с.Шибено Хмельницької області.

З 2002 по 2009 навчалася у Обухівській ЗОШ I-III cт

У 2009 році вступила до Київського університету економіки і права КРОК.
На даний момент не працюю.

Партійність: Член політичної партії „Демократичний Альянс”

Сімейний стан: незаміжня,маю сина

Представницький мандат відсутній

Судимості відсутні

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.