Обухів

Київська область

Вибори 2015

Ігор Козир

22 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Козир Ігор Олександрович, народився 02 вересня 1987 року у м. Обухів. Громадянин України. Постійно проживаю на території України з моменту народження.

Освіта:

У 2004 році закінчив Обухівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3

З 2004 р. по 2010 р. навчався у Національній академії внутрішніх справ України на факультеті “Правознавство”, за спеціальністю – юрист широкого профілю.

Відомості про трудову діяльність:

 На початку трудової діяльності з 2007 по 2008 рік працював на посаді юрист–консульт в Обухівській районній лікарні. Далі працював у малому та середньому бізнесі на різних посадах. З 2011 по 2012 рік займав посаду головного спеціаліста в Службі у справах дітей в Обухівській міській раді. 3 2013 року і до сьогодні працюю на посаді юрист-консульт в ТОВ ”ІЗВІП”.

Партійність: Член політичної партії «Демократичний Альянс»

Сімейний стан: неодружений, дітей не маю

Представницький мандат: Відсутній

Відомості про наявність чи відсутність судимості: Не судимий

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.