Миколаїв

місто

Вибори 2015

Босякова Анна

44 округ

Я, Босякова Анна Володимирывна, народилася 18.11.1985 в м. Миколаєві. В 2002 році акінчила ЗОШ №3. У 2012 році здобула повну вищу освіту в Національному Університеті Кораблебудування зі спеціальністю “Кораблі та океанотехніка”. З 2012 року по 2015 працювала в страхових компаніях “АХА Страхування” та “Арсенал Страхування”. Зараз вже місяць не працюю та приділяю більшу увагу громадській діяльності. Маю п’ятирічного сина.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.