Київ

місто

Вибори Василь Гацько

Василь Гацько

“Маю пояснити, чому йду в мери”

Вчора територіальна виборча комісія зареєструвала мене кандидатом на посаду міського голови Києва. Це велика відповідальність і не просте для мене рішення. Результат на виборах однозначно впливатиме на мою подальшу політичну кар’єру.

Але я ухвалив його і для цього в мене є вагомі причини:

1. Мені не подобається, як Кличко управляє столицею. На відміну від нього і переважної більшості інших кандидатів, я маю цілісне бачення розвитку Києва, а в тих моментах, де відповіді не чіткі – знаю правильний підхід, як їх сформувати разом з киянами.

2. Для змін в Києві потрібна воля. Ані в Кличка, ані в переважної більшості інших кандидатів її просто немає. Кличко скутий олігархами й бізнес-інтересами, наближених до нього людей. Схеми, штучні монополії, особливі привілеї для обраних потрібно ламати. Аби запровадити цивілізовані європейські правила в нашому місті, необхідно мати залізо в штанах. І в мене з цим все гаразд.

3. В мене є команда з порядних людей. Так, я визнаю, що лише деякі з них мають досвід і вже ствердилися як професіонали. Втім, я знаю їх мотивації, наполегливість і орієнтованість на зміни. Я вважаю це надважливим фактором в умовах трансформацій.

Так, мені потрібна підтримка і допомога. “Великі гравці” створили умови, коли такі, як я, перебувають з ними в нерівних умовах. Вони збільшили прохідний бар’єр для партій з 3 до 5% за два місяці до виборів. Вони монополізували медіа. Вони ж запровадили заплутану і несправедливу виборчу систему, в якій кожен мандат – результат конкуренції гаманців, а не ідей чи команд.

Все, здавалось би, проти нас. Однак, у нас, на відміну від них, є стратегічна зброя – у нас немає альтернативи;)

Читати біографію

Декларація

Блог на Українській Правді

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.