Київ

місто

Вибори 2015

Максим Черкасенко

99 округ

Народився 15 жовтня 1976 року в м. Києві в родині інженера і лікаря.

Освіта та професійна діяльність

Юрист, партнер адвокатського об’єднання Арцінгер з 2008 року. Має значний досвід реалізації інвестиційних проектів та проектів з реструктуризації бізнесу, угод злиття та поглинань, приватизації.

Працював на керівних посадах у великих компаніях, таких як інвестиційна компанія KІНTO, міжнародна нафтова компанія ТНК-ВР, де очолював Відділ корпоративного права та питань власності.

Визнаний одним з кращих юристів у сфері корпоративного права, злиття та поглинань за міжнародними та українськими рейтингами.

Член Асоціації правників України – найбільшої та найавторитетнішої професійної асоціації юристів України. З 2012 по 2014 рік очолював Комітет з корпоративного права та фондового ринку АПУ.

Має дві вищі освіти: правознавство (юридичний факультет, Київський університет ім. Т.Шевченка) та державні фінанси (Національний економічний університет).

Громадсько-політична діяльність

Приєднався до команди ДемАльянсу в 2012 році. Обраний членом правління партії в серпні 2014 року. В правлінні ДемАльянсу відповідає за напрямки очищення влади і реформа державної служби.

Випускник Української школи політичних студій 2011 року.

Проходив стажування в Раді Європи у м. Страсбург.

Брав активну участь в декількох виборчих кампаніях в якості кандидата в депутати від ДемАльянсу. Здійснював керівництво юридичним забезпеченням виборчих кампаній партії та кураторство юридичного напрямку в міжвиборчий період.

Чому балотуюсь до Київради і чим буду займатись у випадку обрання

Все більше переконуюсь в тому, що реальні зміни розпочнуться знизу, там де ми живемо і працюємо. Наші міста мають стати зручними для життя. І це станеться лише тоді, коли кожен член громади матиме вплив на їх розвиток і братиме на себе частину відповідальності.

А рішення місцевих органів влади базуватимуться на повазі до людини і її гідності. Це і шлях до заможності наших міст, адже в сучасному постіндустріальному світі капітал рухається за людьми, а не навпаки, як було в минулому столітті. А люди обирають місця для життя, де їм зручно і комфортно жити.

Я балотуюсь в депутати Київради в команді ДемАльянсу аби зробити Київ заможним містом, зручним для життя. Переконаний, що лише команда, яка має системне бачення розвитку міста, засноване на європейському досвіді та європейських підходах, здатна докорінно змінити ситуацію в місті.

Першочергові завдання для себе вбачаю в створенні конкурентного середовища, заохоченні бізнес-активності та стимулюванні малого та середнього бізнесу.

Конкуренція забезпечує інвестиції, появу інновацій, високу якість товарів та послуг і найкращі ціни на них, створює робочі місця та наповнює бюджет. Тому фокусуватиму зусилля на стимулюванні появи конкурентних ринків там, де це можливо, руйнуванні штучних монополій і скасуванні особливих привілеїв для окремих компаній. Зокрема шляхом:

– створення умов для розвитку конкурентного ринку житлово-комунальних послуг.

– допомогти будинкам з ОСББ вигідно відрізнятися від тих будинків, де їх немає, аби стимулювати інших до створення об’єднання в своєму будинку.

– ліквідації, акціонування або ж продажу більшості комунальних підприємств та будівельних компаній, що належать місту, після ретельного аудиту за сприятливої ситуації в країні.

– забезпечення прозорості у тендерах, інвестиційних конкурсах та підтримки земельних аукціонів.

З метою заохочення бізнес-активності та стимулювання малого та середнього бізнесу здійснюватиму наступні кроки:

– Розробка стратегії міста щодо малого та середнього бізнесу, спрямовану на підвищення гнучкості, стійкості та конкурентоздатності підприємств за сучасних умов;

– Розробка та реалізація програми «Спочатку думай про малих», яка спрямована на захист та підтримку інтересів малого та середнього бізнесу на рівні міської влади, напрацювання ініціатив для законодавчої та виконавчої влади, контролюючих органів;

– Створення інфраструктури доступу підприємців до фінансування;

– Співпраця з громадськими та галузевими об`єднаннями підприємців для напрацювання актуальних і необхідних кроків, забезпечення механізмів громадського контроля муніципалітету у напрямку розвитку бізнесу;

– сприяння виходу підприємств малого та середнього бізнесу на експортні ринки, використовуючи нові можливості від вступу до Зони вільної торгівлі з Євросоюзом через створення центрів сприяння експорту для бізнесу;

– сприяння і допомога в залученні грантів, інших видів бюджетного і позабюджетного фінансування для підприємств виробничого, технологічного, IT, наукового та інфраструктурного спрямування;

– запровадження системи бізнес-інкубаторів та надання на обмежений термін приміщень територіальної громади для ведення бізнесу на підставі конкурсу бізнес-проектів;

– створення реєстру інвестиційних проектів, де кожен потенційний інвестор зможе вибрати он-лайн проект для інвестування та отримати всі необхідні документи та розрахунки.

В своєму 99 окрузі пріоритетними завданнями вбачаю:

– створення на місці Солом’янського парку сучасного громадського простору для дозвілля і відпочинку шляхом передачі парку в оперативне управління громадській організації за участю жителів району. Адже найкращі парки в світі управляються громадськими організаціями.

– якісне освітлення вулиць і особливо внутрішньодворових територій;

– запровадження на територіях садочків і шкіл якісного освітлення і відео нагляду, обладнання їх перепускними системами та тривожними кнопками, на випадок проникнення на територію школи сторонніх осіб;

– поетапне оновлення та ремонт зношених інженерних мереж.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.