Київ

місто

Вибори 2015

Яна Мирончук

98 округ

Народилась 4 грудня 1991 року у місті Києві. Все життя проживаю в Солом’янському районі.

У 2013 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. У педагогічний виший навчальний заклад вступала з метою подальшої діяльності на тернах національної освіти.

Вже з 4-го курсу (2011 рік) почала працювати в школі 159 м.Києва педагогом-організатором.
Після закінчення вишу була розподілена до одного з Київських ліцеїв.

З 2014 року член Громадської ради при Міністерстві освіти та науки України.

З червня 2014 член партії Демальянс (Демократичний альянс) та ВМГО “Молодь Демократичного альянсу”. За час мого членства в партії брала активну участь в діяльності партії.

Працюватиму в рамках втілення програми партії, а особливо в нарямку створення умов для якісної освіти в Києві.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.