Київ

місто

Вибори 2015

Євгеній Шиманський

97 округ

Мені 33 роки.
Виріс у сім’ї інженерів, що мало значний вплив на мої погляди та виховало любов до пошуку оптимальних рішень. Дуже вдячний батькам за гарний ціннісний стрижень, тепло та життєву мудрість, якими так щедро ділились зі мною.
Навчався у школі №200, у ліцеї НТУУ «КПІ», далі у Національному політехнічного університету «КПІ» на факультеті Інформатики та обчислювальної техніки за спеціальністю Інформаційні управляючі системи та технології.
Працював у сфері сервісного обслуговування техніки, згодом у PR-агенції. Маю багаторічний досвід керування невеликими колективами та розвитку малого бізнесу у сфері надання послуг. Співпраця з іноземними замовниками з країн Європи та Азії сформували підходи до ведення справ та навчила відповідальності.

У 2012 році я усвідомив необхідність у долученні до громадських ініціатив. Це рішення втілилось у активну участь у розвитку садового товариства. Праця та відпочинок на природі приносять велике задоволення моїй сім’ї, але наявність системних проблем в управлінні садовим товариством вимагали рішучих дій.
Революція Гідності та подальші події сформували чіткий запит на політичний вплив на події. Однією з небагатьох послідовних та відповідальних та незалежних від олігархів політичних сил є ДемАльянс, до команди якого я приєднався у 2014 році.

Приймаю активну учать у розробці профільних програм розвитку міста та у розбудові місцевого осередку. За цей час отримав широке уявлення про стан справ у рідному районі та місті. Спілкування за партійцями та активістами сформували уявлення про подальший розвиток району та міста.

На початку 2015 року обраний головою Святошинської партійної організації.

Чим більше долучаюся до роботи, тим сильніше поважаю колектив #ДемАльянс за принциповість та відповідальність. «Нова якість у політиці» – це точно про наш колектив.

У КиївРаді працюватиму в першу чергу за наступними напрямками:
–    Максимальна прозорість всієї інформації про місто. Це вільний доступ до містобудівної інформації, проектів рішень всієї діяльності виконавчих органів.
–    Створення нових підходів до міського простору. Ми маємо відмовитись від ущільнення забудови. Комфорт життя має бути орієнтиром, а не прибутки забудовників від зведення багатоповерхівок.
–    Впорядкування роботи сотень комунальних підприємств. По кожному має бути проведений аудит. Роботу неефективних КП мають взяти на себе незалежні підрядники на основі відкритих конкурсів. Діяльність якісних підприємств має стати прозорою та постійно вдосконалюватись.

Продовжу роботу по залученню громади Святошинського району до обговорення проблем та реалізації пропозицій громади.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.