Київ

місто

Вибори 2015

Артем Яренко

93 округ

Родился 31 октября 1990 года в городе Киеве, где проживает и по сей день. В 2007 году поступил в КНЭУ им. Вадима Гетьмана на факультет Экономики агропромышленного комплекса. В 2012 году защитил магистерский диплом по теме «Управление качеством в АПК». В том же году начал трудовую деятельность в планово-бюджетном отделе крупного агрохолдинга. В настоящее время работает экономическим аналитиком в информационной компании. После Революции вступил в ряды партии «Демократический Альянс».

Молодой, энергичный экономист, в Киевсовете видит себя в качестве специалиста-технократа. Претендует на участие в бюджетной комиссии Киевсовета, где собирается посвятить себя организации системного контроля расходной части городского бюджета, анализу его эффективности, работе над внедрением бюджетов участия в городе.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.