Київ

місто

Вибори 2015

Тетяна Кур

9 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Заміжня, маю сина та дочку. Працюю головним редактором сайту для вагітних та молодих матусь svitmam.ua

Народилася 31 травня 1977 року в місті Воронеж.

Батько – легенда карного розшуку, юрист та оперативник Валерій Кур, мама – філолог, викладач української мови та літератури Регіна Кур.

Закінчила середню школу, потім Український Гуманітарний Ліцей Університету Шевченка (Київ). Вступила до Університету імені Шевченка на економічний факультет, магістр з менеджменту. Потім закінчила Театральний Університет імені Карпенка-Карого за фахом «театрознавець».

Працювала театральним оглядачем в журналі «Афіша», далі журналістом, писала для журналів «Культура і життя», «Кореспондент», «Фокус», газета «Бізнес», журнал «КіноТеатр» тощо.
Працювала журналістом новин на 5 каналі, сценаристом та редактором на телеканалах Інтер, СТБ, телеведучою на ictv, редактором та ведучої авторської програми на «Радіо Ера FM».

Громадський активіст та волонтер, займаюся благочинною діяльністю, співпрацюю з благодійними фондами.

Мешкаю у Києві на Теремках.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА

Чисте місто: розвантажити центр Києва від руху автотранспорту, закрити історичний центр для руху автомобілів, натомість розвинути систему велодоріжок та аренди велосипедів, а також заборонити рух маршрутних таксі по центральній частині міста.

Зручне місто для всіх: тротуари та громадський транспорт, пристосований для людей з особливими потребами, мам з візочками тощо. Широкі тротуари, облаштовані зручними місцями для відпочинку та зеленими зонами.

Зелене місто: повна заборона знищення зелених насаджень в історичній частині міста та широке громадське обговорення плану будівництва в місті загалом, яке передбачає знищення зелених насаджень. Відповідальність за парковку на газонах, тротуарах тощо.

Гарне місто: підтримка громадських ініціатив з благоустрою, конкурси на найкращий фасад будинку, найкраще оформлення прибудинкової території тощо.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.