Київ

місто

Вибори 2015

Філіп Альїд

8 округ

Народився я 13 березня 1992 року у м. Києві.
Все своє свідоме життя проживаю в Голосіївському районі (пров. Коломийський, буд. 16).
Моє активне життя (і перший переломний момент у житті) почалося в 2009 році поїздкою до Шацьких озер (Волинська область), після якої я перейшов на українську мову. Мова зумовила в мені переосмислення цінностей, моє оточення почалося складатися з нових людей, я більш активно почав цікавитися українською культурою.
Далі були різноманітні активності, акції, мовний майдан, революція гідності.
Революція гідності – другий переломний момент у моєму житті. Не хочу писати зайвого про майдан і давати йому оцінки, але особисто мої спогади та відчуття з майдану – це головна причина, чому Ви зараз читаєте цю мою писанину.
Час взяти відповідальність на себе.

Далі трохи сухих біографічних фактів про мене:
2006ого року закінчив 9ий клас школи №186 Голосіївського району, після якого пішов до Коледжу міжнародної торгівлі на спеціальність “Правознавство”.
2010ого року отримав рівень молодшого спеціаліста та перейшов до Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, де за два роки отримав освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр за тією ж спеціальністю.
У 2013 році вступив до КНТЕУ (Київський національний торговельно-економічний університет) на спеціальність “правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності”. Навчався на заочній формі навчання, а у 2014 році отримав освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр.
У 2013 році вступив на державну службу – працював спеціалістом І-категорії у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Голосіївського районного управління юстиції у м. Києві (в народі – Голосіївський РАЦС).
Пропрацював у РАЦСі більше року, перейшов у відділ державної виконавчої служби Голосіївського РУЮ у м. Києві, а вже за кілька місяців працював у Голосіївському районному управлінні юстиції (займався легалізацією громадських об’єднань).
З листопада 2014 року і по сьогодні працюю керівником громадської приймальні Депутата Київради – Галини Янченко.

Буду радий відповісти на Ваші запитання – моб. 0688665778, www.fb.com/philip.alid, [email protected]

Дякую за увагу!
Всім мир.

Мій пріоритет – розвиток спорту в Києві.
Створення перших спортивних майданчиків, що відповідають європейським нормам.
Полегшення процедури користування спортивних залів спортивними громадськими організаціями.
Розвиток велоінфраструктури (велодоріжки, велостоянки, велотощо).

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.