Київ

місто

Вибори 2015

Дмитро Чулков

76 округ

Особистий передвиборчий сайт http://www.podil-da.com.ua/

Архітектор, громадський діяч, розробник благоустрою набережної та бюджетної частини пішохідної платформи в тому числі фонтану на Поштовій площі. Член координаційної ради реконструкції скверу №3 на Контрактовій площі. Автор проекту переможця (ІІ місце) в конкурсі концепції реконструкції Контрактової площі Kontr AKT. Автор 11-ти розділів концепції «Комфортне місто». Засновник проекту «Європейське місто». Головний архітектор та власник студії DK-architect (http://www.dk-arcitect.com.ua/)

Народився 1982р. в м.Києві. У 2006році закінчив Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури, за спеціальністю архітектор. Із 2003 працюю за фахом.
Програма розвитку Подолу з 2015 по 2017р.
Основним завданням програми розвитку Подолу є максимально розкрити колосальний культурний, історичний, туристичний і фінансовий потенціал Подолу.

Наша програма передбачає ряд реальних кроків для перетворення історичної частини Подолу на міжнародний туристичний центр як Площа Ринок у Львові. А це:

При розробці програми ми не створювали ілюзій, що міський бюджет раптово наповниться. Фінансування пунктів нашої програми планується із позабюджетних коштів, а саме:

Ми не обіцяємо те, чого не зможемо виконати: не обіцяємо підвищення зарплатні, закінчення війни, контрактної армії та підвищення пенсій.
Але ми зробимо все можливе для сталого розвитку та підвищення якості життя Подолу і Подолян.

1. Реконструкція будівель та міського простору Подолу за рахунок залучення коштів Європейських грантових програм
Історична частина Подолу є унікальним архітектурним ансамблем, що зберігся з ХІХ ст. Більшість будівель – це архітектурні та культурні пам’ятки. Але, зважаючи на занедбаний стан та відсутність належного догляду, вони не привертають туристів, а, навпаки, справляють досить гнітюче враження.

ДЕМАЛЬЯНС пропонує відремонтувати фасади історичної частини Подолу за рахунок залучення грантових програм Євросоюзу та організації «ЮНЕСКО». Європейська спільнота готова долучатись до фінансової підтримки Українських міст. Особливо після «Майдану». Прикладом є запровадження цільової програми у селі «Бобриця» http://www.bobrytsya.kiev.ua/ukr/main.

Основною складністю впровадження практики цільової безповоротної допомоги у Києві є відсутність законодавчої бази та страх чиновників контролю європейських фондів за використанням виділених коштів. Станом на 2015 рік, у м. Києві розгорнуто декілька програм та стратегічних ініціатив, необхідних для початку залучення допомоги європейських фондів. Залишається довести задекларовані програми до реалізації . Команда ДЕМАЛЬЯНС запровадить необхідні юридичні механізми для залучення цільових коштів та переконає чиновників у необхідності залучення зовнішніх фінансових інструментів. Першою цільовою програмою стане програма реконструкція будівель та елементів міського простору (тротуари, сквери, лавки, смітники і т.д.) історичної частини Подолу, в рамках містобудівної концепції «Київ самобутній» (http://proectgenplan.com/portfolio/kiev-samobytnyj-kontseptsiya/) (http://ks.kga.gov.ua/)

2. Історична частина Подолу має стати пішохідною. За даними департаменту містобудування м. Києва станом на 2015 рік у рамках концепції Київ самобутній почалась розробка нової транспортної схеми Подолу, яка передбачає відведення транзитних транспортних шляхів із історичної частини Подолу. (http://kga.gov.ua/rss/557-pishokhodi-otrimayut-bezpretsedentnij-prioritet-na-teritoriji-podolu)

Команда ДЕМАЛЬЯНС пропонує вдосконалити представлену схему і зробити історичну частину Подолу повністю пішохідною, дозволяючи проїзд трамваям, транспортним засобам місцевих жителів, службам невідкладної допомоги (швидка, пожежники) та деякім автомобілям служб таксі (що мають відповідний естетичний та технічний стан). Для реалізації даної програми ДЕМАЛЬЯНС пропонує наступні заходи:
Будівництво механізованих багаторівневих платних прехоплюючих парковок. Така практика успішно використовується у багатьох містах Європи, зокрема Лондон, Прага.

Встановлення на в’їздах у пішохідну зону автоматичних болардів із спеціальним індивідуальним електронним ключом, що встановлюється на автомобілях мешканців. Це дасть змогу контролювати та створювати необхідну кількість паркомісць та гаражів.
За рахунок територій місць для паркування буде створена система озеленення пішохідної зони доріг т. з. парклетами. (https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%8B&espv=2&biw=1584&bih=727&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCQQsARqFQoTCOLn67zRl8gCFQnZLAodSVUPdQ&dpr=1#tbm=isch&q=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%82)
Зменшення кількості автомобілів збільшить привабливість Києва як туристичного центру. Вдалим прикладом такої практики в Україні є приклад центральної частини Львова.

3. Перетворення виробничої зони вул. Фрунзе та Рибальського півострову на головний АРТ – майданчик Києва.
Перетворення виробничої зони вул. Фрунзе та Рибальського півострову на головний АРТ – майданчик Києва.

ДЕТАЛЬНО
Програми перетворення територій не актуальних у сьогоднішньому місті промислових підприємств на арт майданчики та платформи для проведення різноманітних фестивалів успішно діють у багатьох містах світу: Нью Йорку, Берліні, Відні та ін. Київ також має позитивний приклад перетворення не рентабельних підприємств на високоприбуткові арт майданчики, в даному випадку мова йде про колишні корпуси Дарницького шовкового комбінату, які були перетворені на майданчик для проведення фестивалів та масових заходів АРТ – завод платформа ( http://www.artzavodplatforma.com.ua/ ).

Команда ДЕМАЛЬЯНС пропонує створити пільгові умови при довгостроковій оренди промислових площ для організації на даних площах:

Креативна молодь підвищить престиж району та забезпечить популярність місцевості серед киян. Що, в свою чергу, приверне інвестиційні кошти для влаштування на вільних площах прибуткових офісних центрів та ін. комерційних об’єктів. З практики Берліну та Нью Йорку вартість нерухомості у промзонах що перетворилися на арт платформи зростає в 3-4 рази. Житлові квартали з появою сусідства з арт платформами стають престижними житловими районами.
При умовах оренди приміщень у промзоні, команда ДЕМАЛЬЯНС пропонує здвоєну систему фінансування, коли частину орендної плати 60% покриває підприємець, 20% покриває бюджет міста.
Таким чином промислові цехи Подолу матимуть шанс отримати нове життя.

4. Припинення незаконних забудов шляхом внесення історичного Подолу до списку “ЮНЕСКО”
Історична частина Подолу має надзвичайно велике культурне значення не тільки для України а і для Європи. Команда ДЕМАЛЬЯНС пропонує надати Подолу статус об’єкта всесвітнього спадку ЮНЕСКО. Даний статус вже мають Софія Київська, Печерська Лавра. За умовами ЮНЕСКО в буферній зоні (поблизу) цих об’єктів забороняється будь яке будівництво без особливого погодження із спеціальною міжнародною комісією. Статус всесвітнього культурного спадку на міжнародному рівні заборонить нахабну забудову району.

5. Оновлення системи медичного забезпечення Подолян.
У плідній співпраці із благодійним фондом «Українські Реформи», який у свою чергу співпрацює із американськими фондами, що підтримуються Конгресом США, команда ДЕМАЛЬЯНС пропонує спорудження у Подільському районі центру медичної діагностики АЦМД ( http://acmd-clinic.com/ ) (http://www.dk-arcitect.com.ua/#!-/c88r) із стаціонаром на 20 палат, згідно благодійної програми оновлення системи медичного забезпечення України. За цією програмою, планується будівництво оснащення та обслуговування 24 центрів медичної діагностики. Оснащення центрів планується надсучасним обладнанням: МРТ, мамограф, комп’ютерний томограф, рентген. Такий медичний цент потрібен Подільському району – станом на 2015 рік в районі немає жодного гінекологічного кабінету.

Медичний центр працюватиме за такою пропорцією ціноутворення:

6. Дозволити підприємцям дбати про благоустрій району.
Станом на 2015 рік, всі підприємці володарі малих торгівельних споруд мають сплачувати так званий пайовий внесок на розвиток благоустрою міста. Ці кошти перераховуються на рахунок департаменту будівництва і архітектури Києва, далі ці кошти перераховуються на профільні комунальні підприємства з благоустрою, і витрачаються в основному на заробітні платні робітників комунальних підприємств та департаменту. Команда ДЕМАЛЬЯНС пропонує дати можливість підприємцю дані пайові внески витратити на благоустрій прилеглої території та покращення естетичного вигляду своєї ТС. Ситема має працювати таким чином: підприємець звертається до районної адміністрації та департаменту містобудування та архітектури із проектом благоустрою прилеглої території із кошторисом проведення даних робіт. Адміністрація району та департамент перевіряє відповідність поданої кошторисної документації та архітектурну цінність запропонованих проектних рішень. На основі проекту та кошторису між підприємцем та містом укладається угода за якої після виконання будівельних робіт, підприємець звільняється від сплати пайового внеску на період, що розраховується відповідно до витрачених коштів із знижкою (наприклад підприємець витратив на благоустрій 100 000грн. а пайовий внесок складає 10 000 в місяць + 20% відповідно 12 місяців підприємець може не сплачувати внески).

Така схема дозволить витрачати кошти адресно уникаючи корупційного фактору. Район отримає якісний благоустрій – нові сквери, парки, лавки, смітники, ліхтарі тротуари. Підприємці – нових клієнтів (якісний благоустрій збільшує потік клієнтів на 30%) а також можливість вкладати кошти не в заробітні платні працівників комунальних служб а на конкретні проекти, які допоможуть їм у розбудові власного бізнесу.

7. Проведення паспортизації вулиць та впорядкування зовнішньої реклами та благоустрою (вивіски, рекламні кронштейни, літні майданчики та ін.).
Паспортизація вулиць та впровадження автентичної стилістичної особливості району, що необхідно для підвищення привабливості Подолу серед місцевих та іноземних туристів. Механізмом впровадження єдиної стилістичної структури району є розробка та затвердження на законодавчому рівні Київради так званого «Дизайн Коду» Подолу. Впровадження «Дизайн коду» міста та туристичних районів – успішна практика багатьох міст центральної та східної Європи, зокрема такі міста як Варшава, Прага, Братислава, Москва (http://www.artlebedev.com/everything/moscow/design-code/documents/mka-design-code-00-general-guides.pdf) вже декілька років користуються даними документами. Дизайн Код являє собою збір правил, що регламентують розміщення вивісок на фасадах, обмеження що до встановлення літніх майданчиків кав’ярень, типізацію та естетичне оформлення елементів міського простору таких як смітники, лавки, огорожі, боларди, ліхтарі, озеленення та багато іншого. У 2015 році команда ДЕМАЛЬЯНС приймала участь у розробці довідника з облаштування міського простору, (http://kga.gov.ua/vporyadkuvannya-miskogo-prostoru) що є прототипом «дизайн коду Подолу».

Згідно такого документу буде проведена паспортизація вулиць Подолу із чітким вказанням місць можливого розміщення вивісок (із типізацією шрифтів), максимальних розмірів літніх майданчиків, місць встановлення елементів благоустрою та озеленення. Паспорт вулиці є документом для виконання, порушення правил затверджених в ньому переслідується адміністративною відповідальністю.

Проведення паспортизації вулиць та впорядкування зовнішньої реклами та благоустрою (вивіски, рекламні кронштейни, літні майданчики та ін.).

У програмі ми не торкалися питань яких не зможемо реалізувати не маючи більшості у Київраді. Зокрема це питання долі Гостинного двору та кінотеатру «Жовтень». Але висловлю нашу позицію по цим питанням:
Гостинний двір має бути переданий Могилянській академії. Києву достатньо ТРЦ, в Києві не вистачає освітніх закладів.
Кінотеатру «Жовтень», необхідно надати особливий статус, щоб назавжди зупинити зазіхання на найкращий кінотеатр Києва.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.