Київ

місто

Вибори 2015

Григорій Барський

73 округ

Живу у місті Києві 55 років , з самого народження (окрім служби на Чорноморському флоті ( 1979-1982)) Середню освіту отримав в школі 181 ( Печерськ 1968-1978).

У 1990 році отримав диплом Київського Інституту Народного Господарства, за спеціалізацією економіст (планування промисловості).
Працював: лаборантом, водолазом, слюсарем-інструментальником,
після закінчення інстітуту : у різних компаніях – фінансовим, комерційним директором.
Маю двох доньок 1985 та 1990 років народженя

Кожен мешканець Києва, має знати інформацію щодо структури тарифів на ЖКХ!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.